گیفت کارت چیست؟

گیفت کارت به اعتبار غیر نقدی یا مجازی گفته می شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا صادر شده و به عنوان جایگزین پول نقد برای خرید از فروشگاه خاص یا کسب و کارهای آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند. مهمترین تفاوت گیفت کارت با کارت اعتباری این است که گیفت کارت ها که نام آنها نیز پیدا است، برای هدیه مورد استفاده قرار می گیرند و اعتبار آنها قابل انتقال نمی باشد، اما کارت های اعتباری قابل انتقال هستند. گیفت کارتها صرفا برای خرید و جایگزین کردن پول نقد محدود مورد استفاده قرار می گیرد؛ البته موارد استثنا هم وجود دارد.
گیفت کارت ها معمولا تاریخ انقضا ندارند یا یک ساله هستند که پس از اتمام اعتبار استفاده شده دور ریخته می شوند و همچنین قابل شارژ نیز نیستند. یکی از ویژگی های گیفت کارت ها این است که به نام صادر نمی شود و دارندگان آن به طور ناشناس میتوانند از این گیفت کارت ها استفاده کنند.

چگونه ثبت نام کنم و کد دریافت کنم؟

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و طی مراحل لازم برای دریافت کد گیفت کارت به قسمت آموزش در منوی بالای صفحه مراجعه کنید.

چرا باید احراز هویت انجام دهیم؟

دلیل انجام احراز هویت در سایت فراگیفت جلوگیری از جعل هویت و سواستفاده افراد سودجو می باشد و فقط در زمان ثبت نام انجام خواهد شد و در دفعات بعدی مراجعه به سایت و خرید احراز هویت انجام نخواهد شد. کاربران گرامی توجه داشته باشند که حتما قبل از اقدام به خرید از سایت اطلاعات لازم برای احراز هویت را ارسال کنند چون در صورت خرید و منصرف شدن از احراز هویت مبلغ قابل بازگشت نخواهد بود.

برای ثبت نام از شماره تلفن و ایمیل یا نام و مدرک شناسایی خودم استفاده نکرده ام

سیستم ثبت نام در فراگیفت به این صورت است که پس از ثبت نام و ارسال مدارک، مدارک مورد بررسی قرار گرفته و در صورت عدم مطابقت نام و مدرک شناسایی مدارک ارسالی رد خواهد شد و کاربر امکان خرید از سایت را پیدا نخواهد کرد. در مرحله بعد و در صورت درست بودن مدارک برای تایید هویت با شخص تماس گرفته می شود و در صورت عدم مطابقت نام و شماره تلفن همراه مدارک کاربر رد خواهد شد. لازم است که کاربران گرامی در زمان ثبت نام در وارد کردن اطلاعات دقت لازم را داشته باشند.

اکانت خود را به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار ندهید

در حفظ و نگهداری اطلاعات پروفایل خود به شدت کوشا باشید. کد تایید حساب کاربری خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار ندهید. زیرا ممکن است افراد سودجو با استفاده از شماره موبایل و تلفن منزل شما شروع به کلاهبرداری و خرید های غیرمجاز کنند. در نظر داشته باشید که وب سایت فراگیفت هیچ مسئولیتی نسبت به اقدامات اشتباه شما و در اختیار قرار دادن Username و Password (نام کاربری و رمز عبور) یا کد تایید پیامکی ندارد.

پول از حسابم کسر شده اما سفارش ثبت نشده

گاهی اوقات با توجه به بروز مشکلاتی در سرویس دهنده های بانکی و یا خطا در ارتباط سرور و بانک بعضی از تراکنش ها با خطا مواجه می گردد . در صورت عدم دریافت کد محصول ابتدا به بخش لیست سفارشات خود مراجعه کنید و چنانچه محصول خریداری شده در لیست موجود بود، می توانید از آن استفاده کنید. چنانچه پس از کسر مبلغ در لیست سفارشات اطلاعات کالای خریداری شما موجود نبود ، بین 10 دقیقه الی 72 ساعت ( بسته به بانک مورد نظر ) زمان خواهد برد تا مبلغ کسر شده به حساب شما بازگردد. در نهایت چنانچه مبلغ خرید شما به حساب بانکی تان برنگشت جای نگرانی نیست و پشتیبان سایت ما این مشکل را برای شما حل خواهد نمود. تراکنش های برگشتی بانکی بصورت اتوماتیک در ایام هفته پس از حداکثر نیم ساعت بصورت خودکار از جانب بانک ها به حساب صاحب کارت/حساب بانکی بازگشت می خورد. مبالغ بازگشتی اشتباهی از بانک به هیچ وجه برای شما پیامک نمی شوند! برای اینکه مطمئن بشوید می بایست پس از گذشت زمانی کمتر از 1 ساعت از حساب خود موجود یا صورتحساب دریافت کنید که شاهد بازگشت +مثبت آن مبلغ روی حساب خود باشید.

آیا گیفت کارت خریداری شده قابل عودت و یا تعویض می باشد ؟

خیر، از آنجاییکه گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، پس از تحویل کد امکان استرداد و یا تعویض آن وجود ندارد.

رمز عبورم را فراموش کرده ام

در صورت فراموش کردن رمز عبور مشکل را با تیم پشتیبانی سایت (قسمت گفتگوی آنلاین در سمت راست و پایین صفحه) در میان بگذارید. اقدامات لازم از سوی تیم پشتیبانی جهت تغییر رمز انجام خواهد شد.